Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Filipów Czwarty

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie(Filipów Czwarty + 12 km)

590 000 zł210 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Na sprzedaż duży, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 210 m2 , położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Dom po kapitalnym remoncie, został.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Olecko

Olecko(Filipów Czwarty + 18 km)

585 000 zł115 m² 5 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 115 m2, położony w Olecku przy ul. Mickiewicza - w bliskiej odległości od Jeziora Oleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Barany

Barany(Filipów Czwarty + 19 km)

75 000 zł5 523 m² 13,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka rolno - budowlane o powierzchniach 5523 m2, położona w zacisznej mazurskiej wsi Barany, gmina Świętajno, powiat olecki. Działka sąsiadują z działkami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko(Filipów Czwarty + 18 km)

266 000 zł48,50 m² 5 484,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone na pierwszym piętrze w ścisłym centrum Olecka! Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Sedranki(Filipów Czwarty + 15 km)

141 920 zł3 548 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sedranki, gmina Olecko, na sprzedaż działka budowlana o o pow. 3548 m2 m2, zabudowana budynkiem gospodarczym, położona zaledwie 4 km od Olecka. Przedstawiamy Państwu, ofertę atrakcyjnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Olecko

Olecko(Filipów Czwarty + 18 km)

793 000 zł88,16 m² 8 995,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 88,16 m2, położony niespełna 100 metrów od brzegu Jeziora Olecko Wielkie, przy Placu Zamkowym Funkcjonalny, słoneczny oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Kukowo

Kukowo(Filipów Czwarty + 22 km)

30 000 zł3 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki leśnej o powierzchni 3000 m , położonej w miejscowości Kukowo, gmina Olecko. Nieruchomość stanowi las o klasie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Suwałki

Suwałki(Filipów Czwarty + 24 km)

141 240 zł1 177 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 20 działek budowlanych o powierzchniach od 1177 m do 1388 m , położone w miejscowości Biała Woda, w spokojnej, zielonej okolicy, ok. 5 km od Suwałk. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sidory

Sidory(Filipów Czwarty + 24 km)

400 000 zł17 400 m² 22,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna o powierzchni 1,74 ha położona jest w malowniczej otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu urokliwej wsi Smolniki. Znajduje się na wzniesieniu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Małe Olecko

Małe Olecko(Filipów Czwarty + 24 km)

179 000 zł29 200 m² 6,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 5 działek rolnych o powierzchniach: 0,92 ha, 1,75 ha, 1,85 ha, 1,94 ha oraz 2,92 ha, położonych w miejscowości Małe Olecko, gmina Wieliczki. W odległości 2 km od działek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Filipów Czwarty

Filipów Czwarty,podlaskie

156 000 zł24 031 m² 6,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

N a sprzedaż działka rolna 2,4 ha nr 855/2, o atrakcyjnym położeniu z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, ok 0,7 km od Filipowa w stronę Garbasu Pierwszego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Filipów Czwarty

Filipów Czwarty,podlaskie

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka koło Filipowa .26 km od Suwałk,widok na Filipów,przy drodze asfaltowej ,niedaleko jeziora np.rozpuda,kamienne.wysokie :)